Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Helooouuu :D
Sun May 20, 2012 12:59 pm by KikE♥

» Pozdrav svima!
Thu Jul 08, 2010 12:01 pm by Anja'99

» Netko je doletjeo!O.o
Sun May 30, 2010 12:34 pm by Djigi_Bau

» -- Leksikon --
Fri May 28, 2010 3:21 pm by .Butterfly.

» hello \m/
Wed May 05, 2010 11:48 pm by A<D>A

» Brojimo do 1000
Sat May 01, 2010 10:02 pm by {∂ιѕηєу^gιяℓѕ^ѕєявια}*

» Ocenite avatar osobe iznad
Sat May 01, 2010 10:02 pm by {∂ιѕηєу^gιяℓѕ^ѕєявια}*

» Hot or not...
Sat May 01, 2010 10:01 pm by {∂ιѕηєу^gιяℓѕ^ѕєявια}*

» Azbuka imena
Sat May 01, 2010 10:01 pm by {∂ιѕηєу^gιяℓѕ^ѕєявια}*

Forum
Dobrodosli novi clanovi.Nadamo se da cete se lijepo provesti na forumu.Forum team
Elite Partners

You are not connected. Please login or register

Posljednja svadja

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Posljednja svadja on Mon Aug 31, 2009 2:32 pm

Djigi_Bau

avatar
Administrator
Kada
S kim
zasto
gdje????

View user profile http://creative.do-talk.com

2 Re: Posljednja svadja on Wed Jan 20, 2010 6:26 pm

kada:Juce
Sa kim:Sa jednom dewojcico iz mogg odeljenja
Zashto:Zato sto mi je uzela rad iz moje sobe i predstawila kao swoj ^_^
Gde:U skoli

View user profile

3 Re: Posljednja svadja on Fri Jan 22, 2010 9:37 pm

**Kacxa**


Novi clan
Novi clan
Kada:Prije 10 dana
S kim ma nekim malim likusama iz skole
zasto sto me nerviraju
gdje???? na skolskom dvoristu

View user profile

4 Re: Posljednja svadja on Sat Mar 06, 2010 9:35 pm

Be creative man

avatar
Administrator
U sredu, sa jednim ortakom, jel misli da može da radi sve po svome...

View user profile http://skinandhtmldesign.net

5 Re: Posljednja svadja on Sat Apr 03, 2010 11:04 am

Kada:prekljuce
S kim:sa neka 2 bota
Zasto:zato sto su poceli da provociraju
Gde:u Hajdiju(tako se zove jedan parkic,inace dok nisu postavili parkic zvali smo ga Plavo terence)

View user profile

6 Re: Posljednja svadja on Thu Apr 08, 2010 10:42 am

CyBeR


Novi clan
Novi clan
Kada: Juče
S kim: S budalama Very Happy
Zašto: Zato što su mi zezali sestu
Gde: U ulici

View user profile

7 Re: Posljednja svadja on Thu Apr 22, 2010 5:54 pm

Lady Mihaela

avatar
Novi clan
Novi clan
Kada: Danas
S kim: S drugaricom izz razz
Zašto: Dosadna je
Gdje: U školi

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum